2015-2016 Bursiyer Listesi Açıklandı

2015-2016 öğretim yılı için aylık burs miktarı 250,00 TL olarak belirlenmiştir.

NO ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜMÜ
1 TANJU ARSLAN İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
2 ELA NUR GÜMÜŞ GATA HEMŞİRELİK
3 MEHMET RIZA IŞIK DOKUZ EYLÜL TIP FAKÜLTESİ
4 YASİN KARAÇÖL İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
5 MAZLUM GÖNÜL İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
6 BAHADIR KARAKOÇ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
7 AHMET KARACA ATATÜRK REH.VE PSKO.DANŞ.
8 REYHAN İSTEMİ G.ANTEP DİŞ HEKİMLİĞİ
9 PINAR BAYRAK HACETTEPE SOSYOLOJİ
10 KÜBRA KAYAN Y.BEYAZIT TIP FAKÜLTESİ
11 ZEYNEP DURAN MARMARA HEMŞİRELİK
12 MEHMET DURSUN İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
13 HATİCE TAŞ HACETTEPE SAĞLIK İDARESİ
14 YUNUS BEDİR ANKARA ECZACILIK
15 NEVZAT KARACA GAZİ DİŞ HEKİMLİĞİ
16 BARAN ABUL İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
17 NELİN GÜL HACETTEPE ÇOCUK GELİŞİMİ
18 SERKAN AYDIN HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
19 OKTAY ELTER DOKUZ EYLÜL TIP FAKÜLTESİ
20 BÜŞRA SARAN MARMARA TIBBİ LAB.
21 HABİBE ENGİN GAZİ HEMŞİRELİK
22 SILA ÖZTÜRK Y.BEYAZIT HEMŞİRELİK
23 MEHTAP ERKAN HACETTEPE HEMŞİRELİK
24 SÜREYYA ASLANTAŞ GAZİ HEMŞİRELİK
25 SEHER BUDAK İSTANBUL SOSYAL HİZMET
26 HANDE NUR ÇELİK EGE TIP FAKÜLTESİ
27 KEZBAN AZRA KARGALI ANKARA TIP FAKÜLTESİ
28 SERGEN ÖZDEMİR ANKARA DİŞ HEKİMLİĞİ
29 UĞUR ALPTÜRK 9 EYLÜL Ü. TIP FAKÜLTESİ
30 EMRULLAH AKAY HACETTEPE ÇOCUK GELİŞİMİ
31 ALİHAN ŞAHİN İSTANBUL SAĞLIK YÖNETİMİ
32 HÜSNE HİLAL ŞİMŞEK HACETTEPE HEMŞİRELİK
33 ŞEYMA KOÇ ANKARA TIP FAKÜLTESİ
34 SEYNUR GÜVEN HACETTEPE HEMŞİRELİK
35 YUSUF SAMET ATLIHAN AKDENİZ TIP FAKÜLTESİ
36 AYŞE ALAKAYA GAZİ TIP FAKÜLTESİ
37 HÜMEYRA KÖSE DOKUZEYLÜL TIP FAKÜLTESİ
38 YAŞAR URAL GAZİ TIP FAKÜLTESİ
39 AHMET ÇAĞRI ÖZDEMİR MARMARA TIP FAKÜLTESİ
40 YELİZ DEMİRCİ MARMARA EBELİK
41 ESRA BALCI İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
42 ABDULSAMED ARSLAN GAZİ TIP FAKÜLTESİ
43 ESRA ÖZKAN HACETTEPE DİŞ HEKİMLİĞİ
44 BEYZANUR İLHAN HACETTEPE DİŞ HEKİMLİĞİ
45 MESUT KARA ERCİYES TIP FAKÜLTESİ
46 BERKAY DİRLİKTUTAN ANKARA TIP FAKÜLTESİ
47 HAVVA KOCA HACETTEPE DİL KONUŞMA
48 BEYZA ÇİFTÇİ GAZİ HEMŞİRELİK
49 SELİN GÜNBAL BOĞAZİÇİ SOSYOLOJİ
50 CENNET CANSIZ MARMARA TIP FAKÜLTESİ
51 AYKUT YILDIRIM N.ERBAKAN TIP FAKÜLTESİ
52 ESRA AKPINAR ULUDAĞ TIP FAKÜLTESİ
53 FİGEN TUNA DOKUZEYLÜL TIP FAKÜLTESİ
54 AYŞE YONCA AYTAÇ HACETTEPE ECZACILIK
55 BURAK ŞİRİN GAZİ HEMŞİRELİK
56 OZAN ÇAY İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
57 BÜŞRA ŞAHİN HACETTEPE BESLENME VE DİE.
58 YAŞAR ALPASLAN YILDIRIM BEYAZIT HEMŞİRELİK
59 ADEM ÖZDEMİR HACETTEPE DİŞ HEKİMLİĞİ
60 EMRAH AYDIN K.ÇELEBİ TIP FAKÜLTESİ
61 SULTAN AKSOY EGE DİŞ HEKİMLİĞİ
62 GÜLSEN KARADENİZ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
63 YUNUS ÇELİK DOKUZEYLÜL TIP FAKÜLTESİ
64 ELA GÖVTAŞ ANKARA HEMŞİRELİK
65 YAKUP DOĞAN DOKUZEYLÜL TIP FAKÜLTESİ
66 MEHMET EMİN ALTUN HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
67 AYŞE KARADERE HACETTEPE HEMŞİRELİK
68 TUĞBA KARAKURT HACETTEPE HEMŞİRELİK
69 MÜCAHİT KÜÇÜKDEMİR ANKARA SOSYAL HİZMET
70 ERVA NUR ÇINAR CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
71 LOKMAN BOZKURT İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
72 ALİ TEZCAN DOKUZEYLÜL TIP FAKÜLTESİ
73 ÜMRAN ESEN HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
74 FATİH SERİN GAZİ TIP FAKÜLTESİ
75 MAHMUT TARI DOKUZEYLÜL TIP FAKÜLTESİ
76 SENEM KARAKOYUN ANKARA TIP FAKÜLTESİ
77 GAMZE ÇELEBİ ANKARA SAĞLIK KUR.YÖN.
78 RÜMEYSA ÇAVDAR DOKUZEYLÜL TIP FAKÜLTESİ
79 CANSU ÖNEMLİ ANKARA HEMŞİRELİK
80 TEŞRİFE GÜLBİN TARAKÇI ANKARA HEMŞİRELİK
81 FİLİZ EROL MARMARA HEMŞİRELİK
82 TUĞÇE YILDIRIM ANKARA TIP FAKÜLTESİ
83 ELİF VURMAZ HACETTEPE ÇOCUK GELİŞİMİ
84 SAMED SARIÖMEROĞLU GAZİ DİŞ HEKİMLİĞİ
85 METE ŞAHAN ERCİYES TIP FAKÜLTESİ
86 YUNUS BAYRAM GAZİANTEP TIP FAKÜLTESİ
87 ÖZLEM ŞAHAN HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
88 EBUBEKİR SEFA BUDAK GAZİ TIP FAKÜLTESİ
89 ERDAL TATLIDİL ÇUKUROVA TIP FAKÜLTESİ
90 TALHA YILMAZ DOKUZEYLÜL TIP FAKÜLTESİ
91 MEHMET TURAN BOZMAZ HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
92 ÜMMÜ KAYIŞ GAZİ TIP FAKÜLTESİ
93 ABDULCELİL ABİÇ SELÇUK TIP FAKÜLTESİ
94 YUNUS EMRE KÖKKAYA MARMARA TIP FAKÜLTESİ
95 YILMAZ CAN TÜZÜN İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
96 ÖMER FARUK KAYGISIZ ANKARA DİŞ HEKİMLİĞİ
97 AHMET UĞUZ ANKARA TIP FAKÜLTESİ
98 DERYA IŞIK ANKARA EBELİK
99 YUNUS EMRE TOKYÜREK HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
100 CEMAL BORA ANKARA HEMŞİRELİK
101 BEŞİR KAYMIŞ K.ÇELEBİ HEMŞİRELİK
102 MERVE HATUN İSTANBUL ECZACILIK
103 SEREN SARI BOĞAZİÇİ SOSYOLOJİ
104 FEYZA POLAT GAZİ TIP FAKÜLTESİ
105 AYDIN YALÇIN İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
106 FATMA TUTAR Ş.EDEBALİ HEMŞİRELİK
107 ALPEREN KOÇ ANKARA TIP FAKÜLTESİ
108 ÜZEYİR AYDIN ANADOLU DİL VE KONUŞMA
109 ÖMER ASRİ ARVAS Y.BEYAZIT TIP FAKÜLTESİ
110 ZİYA BULDUK İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
111 SÜMEYYE KANBUR MARMARA EBELİK
112 METİN DEMİR GAZİ TIP FAKÜLTESİ
113 CEREN EMEN ADIYAMAN EBELİK
114 ALİ İHSAN KARAKURT İSTANBUL ECZACILIK
115 BÜŞRA DÜGEROĞLU 9 EYLÜL Ü. TIP FAKÜLTESİ
116 NAZLICAN KÖK O.GAZİ TIP FAKÜLTESİ
117 FİKRİ SOYDAN 9 EYLÜL Ü. TIP FAKÜLTESİ
118 BÜŞRA AKTAŞ MARMARA EBELİK
119 MURAT GÖKÇE ANKARA DİŞ HEKİMLİĞİ
120 ŞEYDA NUR YARAŞ ANKARA ECZACILIK
121 ÜMİT KILIÇ HACETTEPE DİŞ PROTEZ
122 TUBA ŞENOL HACETTEPE DİŞ HEKİMLİĞİ
123 ERHAN BUYRUK MARMARA TIP FAKÜLTESİ
124 NAZLICAN İĞRET GAZİ TIP FAKÜLTESİ
125 SEMA NUR EŞİGÜL ANKARA SOSYAL HİZMET
126 AHMET BERKAY ESEN EGE TIP FAKÜLTESİ
127 TÜLAY YILDIRIM FIRAT HEMŞİRELİK
128 FATMA YAKŞİ Y.BEYAZIT HEMŞİRELİK
129 GAFFAR KESKİN MARMARA FTR
130 EBU TALİP ŞAHİN ANKARA HEMŞİRELİK
131 UMUT İPEK HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
132 SELAHATTİN YAĞMAHAN DİCLE TIP FAKÜLTESİ
133 KEMAL YUNUS İYİYAPICI ANKARA TIP FAKÜLTESİ
134 MERVE KARACA İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
135 MUHAMMED SAĞLAM N.ERBAKAN TIP FAKÜLTESİ
136 VEYSİYE ALTUN KAFKAS HEMŞİRELİK
137 MUHAMMED SAYİD GENÇ ATATÜRK TIP FAKÜLTESİ
138 NESLİHAN KAHRAMAN MARMARA EBELİK
139 BÜŞRA ATALAY GAZİ HEMŞİRELİK
140 ZEYNEP MADAN GAZİ DİŞ HEKİMLİĞİ
141 HANİFİ FURKAN YILDIZ ANKARA TIP FAKÜLTESİ
142 AYŞE MERVE BUDAK ANADOLU DİL VE KONUŞMA TER.
143 ELVAN URAL ANKARA PSKOLOJİ
144 CİHAN AYKAÇ ANKARA TIP FAKÜLTESİ
145 FELEMEZ ARSLAN İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
146 DİLAN SAMĞAR İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
147 BÜŞRA EMENCE ANKARA HEMŞİRELİK
148 HALİME ÖZER ANKARA SOYAL HİZMET
149 ELMAS KAPLAN ANKARA TIP FAKÜLTESİ
150 SERGEN KARATAŞ MARMARA TIP FAKÜLTESİ
151 HAMİT ÖZGÜL İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
152 AHMET OFLAZ EGE TIP FAKÜLTESİ
153 KÜRŞAD FATİH BAHÇIVAN AKDENİZ TIP FAKÜLTESİ
154 CEMRE ŞEYMA KAPU ANKARA SOSYAL HİZMET
155 FIRAT BEDİR MARMARA TIP FAKÜLTESİ
156 GAMZE ÇOKBEKLER G.ANTEP DİŞ HEKİMLİĞİ
157 EZGİ AKGÜN ANKARA TIP FAKÜLTESİ
158 SİBEL AKGÖZ AKDENİZ TIP FAKÜLTESİ
159 ÖZAL YAVUZ DOKUZEYLÜL TIP FAKÜLTESİ
160 HASAN UĞUR YILDIZ ULUDAĞ TIP FAKÜLTESİ
161 ŞAHİN TEKİN İSTANBUL HEMŞİRELİK
162 AHMET ONUR BEYAZIT HACETTEPE ECZACILIK
163 HACER SAYIN ANKARA EBELİK
164 HAYRETTİN ÜNAL GAZİ TIP FAKÜLTESİ
165 SEVDA ÖNCÜL HACETTEPE ÇOCUK GELİŞİMİ
166 İREM YAMAN HACETTEPE DİŞ HEKİMLİĞİ
167 MUHAMMED TALHA DAŞGIN HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
168 ABDÜLSAMET ÖZTÜRK KOCAELİ TIP FAKÜLTESİ
169 MERT ÖZ DOKUZEYLÜL HEMŞİRELİK
170 ŞİFA ŞAHİN K.ÇELEBİ TIP FAKÜLTESİ
171 İSA EMRE GÜLTEKİN ANKARA TIP FAKÜLTESİ
172 MURAT YÜKSEL GAZİ TIP FAKÜLTESİ
173 TUĞBA NUR ALTINOK ANKARA TIP FAKÜLTESİ
174 MERVE KESKİNKILIÇ ERCİYES TIP FAKÜLTESİ
175 HİLAL ARSLAN AKDENİZ TIP FAKÜLTESİ
176 KÜBRA KARCIOĞLU MEDENİYET ÜNİV. FELSEFE
177 MERVE DENİZ TEKMEN G.ANTEP TIP FAKÜLTESİ
178 MUHAMMET FATİH ÇELİK GAZİ TIP FAKÜLTESİ
179 BARIŞ ŞAKUL A.MENDERES TIP FAKÜLTESİ
180 BETÜL KARAGÜR ANKARA DİŞ HEKİMLİĞİ
181 ZEHRA AKBAL HACETTEPE ÇOCUK GELİŞİMİ
182 MUHAMMET ALİ AKKUŞ OSMANGAZİ TIP FAKÜLTESİ
183 GİZEM ŞENTÜRK N.ERBAKAN DİŞ HEKİMLİĞİ
184 MERVE SEÇER ANKARA HEMŞİRELİK
185 ÖZGÜL YILDIZ MARMARA BESLENME VE DİE.
186 İZZET ÖNGEÇER Y.BEYAZIT TIP FAKÜLTESİ
187 BEYZA İÇELLİ ERCİYES TIP FAKÜLTESİ
188 MUSTAFA OĞUZ GAZİ DİŞ HEKİMLİĞİ
189 ESRA ONHAN ANKARA TIP FAKÜLTESİ
190 TUĞBA BORA ANKARA HEMŞİRELİK
191 SENA PEKSARI ANKARA TIP FAKÜLTESİ
192 HAMİDE ŞAHİN MARMARA TIP FAKÜLTESİ
193 MERVE ÜNAL Y.BEYAZIT HEMŞİRELİK
194 SÜLEYMAN TAYYİP KAYA GAZİ TIP FAKÜLTESİ
195 MEHMET NURİ GÖKYAR MARMARA FTR
196 MUHARREM ÇAĞATAY SÜRAV HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
197 HAYRİYE DURAN DOKUZEYLÜL TIP FAKÜLTESİ
198 ELİF DEDEOĞLU İSTANBUL FTR
199 BURCU ŞAHİN HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
200 YASİN GÜLTEKİN GAZİ TIP FAKÜLTESİ
201 MELEK SEREN AKSUN HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
202 ENES GEÇER İSTANBUL ECZACILIK
203 HAKKI AKYÖN DOKUZEYLÜL TIP FAKÜLTESİ
204 SİBEL TURAN MERAM TIP FAKÜLTESİ
205 EMRE KARAYAZICI HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
206 RABİA DAMLA BAĞATIR HACETTEPE BESLENME VE DİE.
207 TAMİRE TEKGÖZ ANKARA HEMŞİRELİK
208 ELİF YOLCU ANADOLU DİL VE KONUŞMA TER.
209 FATMA BÜŞRA YALIN N.ERBAKAN DİŞ HEKİMLİĞİ
210 FATMA NUR DERİNKUYU HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
211 SUZAN ÖZER Y.BEYAZIT TIP FAKÜLTESİ
212 MURAT ÖZER MARMARA TIP FAKÜLTESİ
213 ESER KALAOĞLU İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
214 ELİF ALKAN GÜLHANE HEMŞİRELİK
215 FERAY KUYUMCU EGE ECZACILIK
216 MURAT ATABAY DOKUZ EYLÜL TIP FAKÜLTESİ
217 YAKUP TATAR İNÖNÜ TIP FAKÜLTESİ
218 SEMİHA KÜBRA ÖZCAN ERCİYES HEMŞİRELİK
219 HASAN DELAL YÜCEDAĞ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
220 ŞAFİİ BİLİCİ HACETTEPE SAĞLIK İDARESİ
221 İPEK DEVRİM ANKARA EBELİK
222 ORHUN ÇELİK İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
223 YASEMİN ÜNSAL YILDIRIM BEYAZIT TIP FAKÜLTESİ
224 HABİBE GÜNEŞ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
225 CAN ALP GENÇ MERAM TIP FAKÜLTESİ
226 DUDU KARACA HACETTEPE HEMŞİRELİK
227 FURKAN TÜRER HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
228 SEREN YILDIZ DOKUZ EYLÜL HEMŞİRELİK
229 NÜKHET KAÇAR OSMANGAZİ EBELİK
230 DURAN ŞAHİN MARMARA TIP FAKÜLTESİ
231 HİLAL KAPLAN GAZİ HEMŞİRELİK
232 SELİM DEĞNEK HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
233 BURAK ÇALIŞKAN ANKARA HEMŞİRELİK
234 MEHMET EMİN TURĞA HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
235 ÖMER LÜTFÜ KOYUNCU ANKARA TIP FAKÜLTESİ
236 ESRA TURĞUT DİCLE TIP FAKÜLTESİ
237 ZEKİ CENGİZ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
238 OZAN YILDIRIM İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
239 MEHMET AKİF PARLAR İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
240 ERSİN YILDIRIM ERCİYES TIP FAKÜLTESİ
241 HALİL TEKDEMİR HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
242 FUNDA OĞRAŞ ANKARA HEMŞİRELİK
243 MEHMET GÜLENGÜL HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
244 BAVVER AYBAR İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
245 NECATİ DEMİR HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
246 EREN GÜRBÜZ AKDENİZ TIP FAKÜLTESİ
247 HACI DOĞAN ANKARA TIP FAKÜLTESİ
248 EMRE ANDIZOĞLU ÇUKUROVA TIP FAKÜLTESİ
249 AHMET ACAR ÇUKUROVA TIP FAKÜLTESİ
250 RECEP BEDİRHAN KESKİN HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
251 YAVUZ ÇELİK GAZİ TIP FAKÜLTESİ
252 TARIK KARGIOĞLU GAZİ TIP FAKÜLTESİ
253 MÜMİNE ÖZTÜRK GAZİ TIP FAKÜLTESİ
254 BETÜL BESREK HACETTEPE ECZACILIK
255 MUHAMMED SAMED CANSIZ GAZİ TIP FAKÜLTESİ
256 MURAT CAN METİN MARMARA TIP FAKÜLTESİ
257 RECEP POLAT İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
258 RIDVAN MEHMET GÖKTAŞ DOKUZ EYLÜL TIP FAKÜLTESİ
259 MUZAFFER ÇINAR İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
260 MELİHA ECE ÖZBARAN ANKARA TIP FAKÜLTESİ
261 BURKAY KARADAĞ EGE TIP FAKÜLTESİ
262 MERYEM BURCU TÜRKOĞLU HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
263 MAHMUT DEMİRKOL GAZ TIP FAKÜLTESİ
264 KEREM DALMAN HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
265 ZÜLAL YAVUZ ANKARA TIP FAKÜLTESİ
266 AYKUT DEMİR ANKARA TIP FAKÜLTESİ
267 ŞEYMA GÜÇLÜ GAZİ DİŞ HEKİMLİĞİ
268 BANU ÇELİK MARMARA TIP FAKÜLTESİ
269 ALİ EKİNCİ AKDENİZ TIP FAKÜLTESİ
270 SEVGİ ÖZDEMİR ANKARA TIP FAKÜLTESİ
271 NAĞME ÇALIM İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
272 MERVE KÜTÜKOĞLU ANKARA HEMŞİRELİK
273 RÜMEYSA BATTAL ANKARA DİŞ HEKİMLİĞİ
274 SELİN TEKİN ANKARA DİŞ HEKİMLİĞİ
275 DAVUT GÖKSU ANKARA DİŞ HEKİMLİĞİ
276 ZÜLFÜ ÇAYAN AKTAŞ GAZİ TIP FAKÜLTESİ
277 HURİ MELEKAKIN SELÇUK HEMŞİRELİK
278 ÖMER FARUK ÖZ HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
Top