GAYRİMENKUL BAĞIŞÇILARIMIZ

GAYRİMENKUL BAĞIŞÇILARIMIZ 2017-06-28T11:58:59+00:00

– Sayın Hüseyin Erol Ündey, Sayın Havva Memnune Öngel, Sayın Erdinç Ündey kendilerine ait taşınmazı Sayın Recep Ündey adı ile sağlık hizmeti verilmek üzere vakfımıza bağışlamışlar ve Vakfımız ve İzmir Sağlık Müdürlüğü yetkililerinin girişimleri ile gayrimenkul T.C.Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Recep Ündey Sağlık Ocağı olarak faaliyete geçirilmiş ve halen Recep Ündey Aile Sağlığı Merkezi olarak hizmet verilmektedir.

– Sayın Tevfik Yıldırım kendisine ait taşınmazı Sayın Sevim Yıldırım adına sağlık amaçlı kullanmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişimleri ile T.C.Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Sevim Yıldırım Aile Sağlığı Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

– Sayın Ender Yorgancılar’a ait taşınmaz Sayın Ender Yorgancılar adına sağlık amaçlı kullanmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişmleri ile T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Zeytinalanı Ender Yorgancılar Aile Sağlığı Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

– Sayın Ömer-Perihan Filiz kendilerine ait taşınmazı sağlık amaçlı kullanmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişimleri ile T.C Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Ömer-Perihan Filiz Aile Sağlığı Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

– Sayın Metin Okatay kendisine ait taşınmazı sağlık amaçlı kullanmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişimleri ile T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı Melek Oktay ASM olarak kullanılan taşınmaz aile hekimlerinin buradan taşınmasından sonra 112 Acil Yardım İstasyonu hizmetleri için bedelsiz olarak tahsis edilmiştir.

– Sayın Hasan Ergül ve Sayın Meliha Ergül kendilerine ait taşınmazı sağlık amaçlı kullanılmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişimleri ile T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Hasan-Meliha Ergül Aile Sağlığı Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

– Sayın Ayşe Mayda kendisine ait taşınmazı sağlık amaçlı kullanılmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişimleri ile T.C.Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Ayşe Mayda Aile Sağlığı Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

– Sayın Halil İbrahim Yeşilsoy tarafından vakfımıza bağışlanan taşınmaz “Sağlık ve Kültür Merkezi” olarak kullanılmak üzere Bergama Belediyesine bedelsiz olarak 29 yıllığına tahsis edilmiştir.

– Sayın Faruk Özçoban, Sayın Rabia Özakkurt, Sayın Cemile İdiz, Sayın Emriye Duran, Sayın Reşide Guruş, Sayın Münire Ersöz kendilerine ait taşınmazı sağlık amaçlı kullanılmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişimleri ile T.C.Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Boz köy Sağlık Evi olarak faaliyet göstermiştir.

– Sayın Salih İltin kensine ait taşınmazı sağlık amaçlı kullanılmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişimleri ile T.C.Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Saliha İltin Sağlık Evi olarak faaliyet göstermiştir.

– Sayın Durmuş Akkuş kendisine ait taşınmazı sağlık amaçlı kullanılmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişimleri ile T.C.Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Günaltay Aile Sağlığı Merkezi olarak faaliyet göstermiştir.

– Sayın Ramiz Buldu kendisine ait taşınmazı sağlık amaçlı kullanılmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişimleri ile T.C.Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak 19 Mayıs Ramiz Buldu Aile Sağlığı Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

– Sayın Mustafa Uktay kendisine ait taşınmazı sağlık amaçlı kullanılmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişimleri ile T.C.Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Sayın Nuriye-Mustafa Uktay Aile Sağlığı Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

– Sayın İlhan Yalçınbozan kendisine ait taşınmazı sağlık amaçlı kullanılmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişimleri ile T.C.Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Erdal Kardeş Aile Sağlığı Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

– Sayın Mehmet Işık kendisine ait 5 katlı taşınmazı sağlık amaçlı kullanılmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişimleri ile T.C.Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Kayabaşı Aile Sağlığı Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

– Kahramanmaraş Merkez Göllü Köyü tüzel kişiliğine ait taşınmazı sağlık evi yapılmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişimleri ile sağlık evi yapılarak T.C.Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Göllü Sağlık Evi olarak faaliyet göstermiş, 2015 yılında Vakfımız taşınmazı Sağlık Hizmetlerinde kullanılmak üzere Hazineye bağışlamıştır.

– Kahramanmaraş Ekinözü Köyü tüzel kişiliğine ait taşınmazı sağlık evi yapılmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişimleri ile sağlık evi yapılarak T.C.Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Ekinözü Sağlık Evi olarak faaliyet göstermiştir.

– Sayın Mehmet Ziya Mankalyalı kendisine ait taşınmazı vakfımıza bağışlamıştır.

– Sayın Seher Yurcu kendisine ait taşınmazı vakfımıza bağışlamıştır.

– Sayın Hasan Teber kendisine ait taşınmazı şartsız olarak vakfımıza bağışlamıştır.

– Altınyol Arsa Yapı Kooperatifi’ne ait taşınmazı sağlık amaçlı kullanılmak üzere vakfımıza bağışlamışlar ve vakfımız girişimleri ile T.C.Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Sayın Hasan Hakikatoğlu Sağlık Ocağı olarak faaliyet göstermiştir.

– Sayın Hasan Akbay ve Sayın Dudu Akbay kendilerine ait taşınmazı vakfımıza bağışlamışlardır.

– Sayın Suzan Sungurtekin Sağlık Hizmetlerinde kullanılmak üzere İzmir Karşıya da bulunan dubleks meskeni Vakfımıza bağışlamıştır. Mesken Sağlık Hizmetlerinde kullanılmak üzere bedelsiz olarak tahsis edilmiştir.

– Sayın Emine Yıldız ve Sayın Hakkı Türkçifçi İzmir menemende bulunan 3 dükkan ve 1 meskeni Vakfımıza bağışlamışlardır. Sağlık Hizmetlerinde kullanılmak üzere bedelsiz olarak tahsis edilmiştir.

-Sayın Nilüfer Sunar İzmir Buca’da kendisine ait taşınmazı Vakfımıza bağışlamıştır.