Sağlıkta Örnek İnsan Ödülü

Sağlıkta Örnek İnsan Ödülü 2016-12-13T10:44:15+00:00

Sağlıkta Örnek İnsan Ödülü: Sağlık alanında özenli çalışmalarda bulunan birey, grup ve toplım düzeyinde örnek ve özgün hizmetler gerçekleştirmiş kişilere verilir.

2016 Yılı: Sayın Uzm.Dr.Kenan Ertopçu’ya uzman hekim olarak ülkenin ihtiyacı olan kadın sağlığı konusunda meslek yaşamı boyunca öncülük yapıp eğitim, araştırma, savunuculuk konularında örnek çalışmalar yapması nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2016 yılında SAĞLIKTA ÖRNEK İNSAN ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendisini kutlar, yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

2016 Yılı: DOSAB’ta Termik Santrale Hayır Platformu-Bursa’ya toplumun istemediği, sağlık yönünden sakıncalı bir girişimin mümkün olamayacağını kanıtlamış olmaları nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2016 yılında SAĞLIKTA ÖRNEK İNSAN ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendilerini kutlar, yapmış oldukları değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

2014 Yılı: Sayın Ayşegül DÖNMEZ ‘e kadın sağlığı ve aile planlaması alanındaki örnek çalışmaları ve sağlık hizmetlerine yaptığı üstün katkılar nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2014 yılında SAĞLIKTA ÖRNEK İNSAN ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendisini kutlar, yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

aysegul_odul aysegul_berat

2014 YılıSayın Prof. Dr. Şahika YÜKSEL ‘e ruh sağlığı alanındaki öncü girişimleri, sivil toplum kuruluşlarındaki örnek çabaları ve sağlık hizmetlerine yaptığı üstün katkılar nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2014 yılında SAĞLIKTA ÖRNEK İNSAN ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendisini kutlar, yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

sahika_odul (1) sahika_berat