Sağlıkta Üstün Hizmet Ödülleri Sahiplerini Buldu

Sağlıkta Üstün Hizmet Ödülleri Sahiplerini Buldu

2020-03-11T12:41:54+00:00

Üstün Sağlıkçı Ödülü

Sayn Prof.Dr. Ufuk Beyazova’ya Örnek kişiliği, ekip anlayışı, toplumcu yaklaşımları, yetiştirdiği meslektaşları ve bir insanın meslek yaşamına sığması zor olanları gerçekleştirmiş olması, “Çocuk İstismarı” konusunda yaptığı önemli başlangıçları kurumsallaştırması nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2018 yılında ÜSTÜN SAĞLIKÇI ÖDÜLÜ Verilmiştir. Kendisini kutlar yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

Üstün Yönetici Ödülü

Sayın Prof.Dr.Mithat Çoruh’a Akademik yaşantısında, öğrenci ve uzman yetiştirmedeki özverili ve destekleyici “Hocalığı” yurt içi kuruluşlarda üstlendiği yöneticiliklerdeki başarılı, ilkeli yeniliklere açık bilimsel yaklaşımlardan ödün vermeyen, yol gösterici, “Atatürkçü”, yurt sever yönü nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2018 yılında ÜSTÜN YÖNETİCİ ÖDÜLÜ Verilmiştir. Kendisini kutlar yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

Sağlıkta Örnek İnsan Ödülü

Sayın Dr.S.Rahmi Acar’a Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra teşkilatında bulunduğu önemli görevlerde, uyumlu, ekip anlayışı ve ekibini motive edici örnek davranışları afetler, Acil Sağlık Hizmetleri ve 112 Acil Hizmetlerle ilgili gerçekleştirdiği özverili çalışmalar ve katkıları nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2018 yılında SAĞLIKTA ÖRNEK İNSAN ÖDÜLÜ Verilmiştir. Kendisini kutlar yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

Sayın Yusuf Ahmet Kulca’ya Toplumda çoğu kez dışlanan, yargısız infaz uygulanan, her tür istismara açık, toplumun ayıbı da denilebilecek sokakta yaşayan çocuklarımıza verdiği emek enerji ve başarılı örnek hizmetleri nedeniyle  Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2018 yılında SAĞLIKTA ÖRNEK İNSAN ÖDÜLÜ Verilmiştir.  Kendisini kutlar yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

Basında Sağlıkçı Ödülü

Sayın Esra Öz’e Sağlık ve medya alanında çeşitli konu ve türlerde gerçekleştirdiği ve hala sürdürdüğü toplumu hedef kitle olarak aldığı bilinçli medya programları ve üretimleri nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2018 yılında BASINDA SAĞLIK ÖDÜLÜ Verilmiştir. Kendisini kutlar yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

Sayın Ayşenur Asuman Uğur’a Ülkemizin gereksinimi olan “Sağlık Okuryazarlığını”artırmaya yönelik yaptığı yayınlar dolayısıyla  sağlık programları arasında farklılaşan “Sağlık Raporu”, gibi istikrarlı ve başarılı sağlık programları nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2018 yılında BASINDA SAĞLIK ÖDÜLÜ Verilmiştir. Kendisini kutlar yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.