TAHSİSLER

TAHSİSLER 2020-10-13T10:04:42+00:00

Bergama Belediyesi Engelli Eğitim Merkezi


Mülkiyeti Vakfımıza ait gayrimenkulümüz, Bergama Belediyesine 06.02.2008 tarihinde 29 yıllığına onarılıp engelli eğitim merkezi yapılmak üzere bedelsiz olarak tahsis edilmiş ve Belediye taşınmazı onarıp tefriş ederek hizmet vermeye başlamıştır

 Kadın Sığınma Evi

Edirne Belediyesine 06.10.2010 tarihinden beri bedelsiz tahsis edilen 2 katlı taşınmaz, Kadın Sığınma Evi olarak sosyal hizmetler müdürlüğünce idare edilmektedir.

Sağlık Bakanlığına Bedelsiz Tahsisli Gayrimenkuller
Vakıf amacı doğrultusunda Sağlık Bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşlara aşağıdaki taşınmazlarımız bedelsiz olarak tahsis edilmiştir.


– Manisa ilinde, 1.Anafartalar Mahallesinde ki taşınmazımız 04.09.2015 tarihinden itibaren 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde kullanılmak üzere bedelsiz olarak tahsis edilmiştir.


– Kahramanmaraş Fatih Aile Sağlığı Merkezinin de bulunduğu 3 katlı binada 112 Acil Sağlık Hizmeti verilen bölümü bedelsiz olarak tahsis edilmiştir.


– İzmir, Nilüfer Öz Aile Sağlığı Merkezi olarak kullanılan binanın zemin katı 112 Acil Yardım hizmetleri için bedelsiz olarak tahsis edilmiştir.
– İzmir, Kemalpaşa’daki 2 katlı kargir bina Toplum Sağlığı Merkezi, AÇS ve işyeri hekimliği hizmetleri için bedelsiz olarak tahsis edilmiştir.


– İzmir, Karşıyaka’daki dubleks mesken “Hüseyin Sungurtekin Acil Eğitim Merkezi” hizmetleri için bila bedelle tahsis edilen taşınmazın tadilat işleri tamamlanarak hizmete alınmıştır.
– İzmir, Melek Oktay ASM olarak kullanılan taşınmaz aile hekimlerinin buradan taşınmasından sonra 112 Acil Yardım İstasyonu hizmetleri için bedelsiz olarak tahsis edilmiştir.