Sağlıkta Üstün Hizmet Ödülleri Sahiplerini Buldu

Sağlıkta Üstün Hizmet Ödülleri Sahiplerini Buldu

2018-05-06T11:03:31+00:00

Sayn Prof.Dr. Bülent Çoşkun’a sağlıkla ilgili tütün mücadelesinin fitilini ateşleyerek Türkiye’nin tütün mücadelesi konusunda örnek bir ülke olarak gösterilmesine katkıları nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2016 yılında ÜSTÜN SAĞLIKÇI ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendisini kutlar, yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

Sayın Dr.Erdoğan Tümay’a Bir hekim olarak Aile Planlaması konusunda yaşamının uzun bir süresinde sahip olduğu gerekli donanımla büyük bir heyecan emek ve enerji ile topluma hizmet etmesi  ve sağlık personelinin eğitimine yaptığı katkılar nedeniyle nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2016 yılında ÜSTÜN SAĞLIKÇI ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendisini kutlar, yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

Sayın Canan Güllü’ye Türkiye’de çeşitli kaygılarla ele alınamayan, üstüne gidilmeyen konularda çok sayıda STK’yı birleştiren bir federasyonu başarılı bir şekilde yönetip, alanında, sağlığı çok ilgilendiren konularda bir çok ilkleri başarması nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2016 yılında ÜSTÜN YÖNETİCİ ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendisini kutlar, yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

Sayın Prof.Dr.Ahmet Mete Saatçi’ye çevre sağlığını yakından ilgilendiren konularda ulusal, uluslar arası yaptığı etkili çalışmaları nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2016 yılında ÜSTÜN YÖNETİCİ ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendisini kutlar, yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

Uzm.Dr.Kenan Ertopçu’ya uzman hekim olarak ülkenin ihtiyacı olan kadın sağlığı konusunda meslek yaşamı boyunca öncülük yapıp eğitim, araştırma, savunuculuk konularında örnek çalışmalar yapması nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2016 yılında SAĞLIKTA ÖRNEK İNSAN ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendisini kutlar, yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

DOSAB’ta Termik Santrale Hayır Platformu-Bursa’ya toplumun istemediği, sağlık yönünden sakıncalı bir girişimin mümkün olamayacağını kanıtlamış olmaları nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2016 yılında SAĞLIKTA ÖRNEK İNSAN ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendilerini kutlar, yapmış oldukları değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

Sağlığın Sesi’ne Sağlık alanında buluşları, güncel sorunları elektronik ortamda sunan güvenilir yayın organı olması nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2016 yılında BASINDA SAĞLIK ÖDÜLÜ verilmiştir. Sağlığın Sesi yönetici ve çalışanlarını kutlar, yapmış oldukları değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.