Basında Sağlık Ödülü

Basında Sağlık Ödülü 2016-12-13T10:30:22+00:00

Basında Sağlık Ödülü: Radyo, televizyon, gazete, dergi, internet gibi her türlü sözlü ya da basılı kitle iletişim araçlarında sürekli olarak hizmet veren ve bu araçlar yolu ile yaptığı haber, yorum,  yazı dizisi, söyleşi, fotoğraf, karikatür, eğitim ve belgesel gibi etkinliklerle halkta farkındalık yaratarak, onları bilgilendirerek ve sağlıklı davranışlar edinmelerine yardımcı olarak halkın sağlık düzeyinin gelişmesine katkı sağlayan basın mensuplarına verilir.

2016 Yılı: Sağlığın Sesi Sağlık alanında buluşları, güncel sorunları elektronik ortamda sunan güvenilir yayın organı olması nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2016 yılında BASINDA SAĞLIK ÖDÜLÜ verilmiştir. Sağlığın Sesi yönetici ve çalışanlarını kutlar, yapmış oldukları değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

2014 Yılı: Sayın Mesude ERŞAN ‘a basın aracılığı ile halkın sağlık eğitimine ve toplum sağlığı düzeyinin geliştirilmesine sürekli ve düzenli olarak yaptığı üstün katkılar nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2014 yılında BASINDA SAĞLIK ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendisini kutlar, yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.
mesude_odul mesude_berat

KANAL B TELEVİZYONU ‘na halkın sağlık eğitimine ve toplum sağlığı düzeyinin geliştirilmesine sürekli ve düzenli olarak yaptığı üstün katkılar nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2014 yılında BASINDA SAĞLIK ÖDÜLÜ verilmiştir. Kanal B Televizyonu yönetici ve çalışanlarını kutlar, yapmış oldukları değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.
kanalb_odul       kanalb_berat