Üstün Sağlıkçı Ödülü

Üstün Sağlıkçı Ödülü 2016-12-13T09:51:01+00:00

Üstün Sağlıkçı Ödülü: Bu ödül, bir buluş yaparak, bir projeyi planlayıp uygulayararak ya da özgün bir araştırma yaparak tıp, sağlık hizmetleri ya da sosyal hizmetler alanlarında iz bırakan katkılar yapanlara verilir.

2016 Yılı: Sayın Prof.Dr. Bülent Çoşkun sağlıkla ilgili tütün mücadelesinin fitilini ateşleyerek Türkiye’nin tütün mücadelesi konusunda örnek bir ülke olarak gösterilmesine katkıları nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2016 yılında ÜSTÜN SAĞLIKÇI ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendisini kutlar, yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

2016 Yılı: Sayın Dr.Erdoğan Tümay Bir hekim olarak Aile Planlaması konusunda yaşamının uzun bir süresinde sahip olduğu gerekli donanımla büyük bir heyecan emek ve enerji ile topluma hizmet etmesi  ve sağlık personelinin eğitimine yaptığı katkılar nedeniyle nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2016 yılında ÜSTÜN SAĞLIKÇI ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendisini kutlar, yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

2014 Yılı: Sayın Prof. Dr. İmran ÖZALP ‘a fenilketonüri hastalığının tanı ve tedavisine ilişkin öncü çalışmaları ve sağlık hizmetlerine yaptığı üstün katkılar nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2014 yılında ÜSTÜN SAĞLIKÇI ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendisini kutlar, yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.
imran_odul imran_berat