Üstün Yönetici Ödülü

Üstün Yönetici Ödülü 2016-12-13T10:13:55+00:00

Üstün Yönetici Ödülü: Planladığı, finanse ettiği, uyguladığı, yönettiği ya da gerçekleşmesine önemli katkılar yapan eylemleri ile halkın sağlık düzeyinin yükselmesine ya da sağlık hizmetlerinin gelişmesine katkı veren kamu ya da özel sektörde her kademede görev yapan yöneticilere verilir.

2016 Yılı: Sayın Canan Güllü’ye Türkiye’de çeşitli kaygılarla ele alınamayan, üstüne gidilmeyen konularda çok sayıda STK’yı birleştiren bir federasyonu başarılı bir şekilde yönetip, alanında, sağlığı çok ilgilendiren konularda bir çok ilkleri başarması nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2016 yılında ÜSTÜN YÖNETİCİ ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendisini kutlar, yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

2016 Yılı: Sayın Prof.Dr.Ahmet Mete Saatçi’ye çevre sağlığını yakından ilgilendiren konularda ulusal, uluslar arası yaptığı etkili çalışmaları nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2016 yılında ÜSTÜN YÖNETİCİ ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendisini kutlar, yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.

2014 Yılı: Sayın Prof. Dr. Tomris TÜRMEN ‘e T.C. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nde yönetici olarak başarılı çalışmaları ve sağlık hizmetlerine yaptığı üstün katkılar nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 2014 yılında SAĞLIKTA ÜSTÜN YÖNETİCİ ÖDÜLÜ verilmiştir. Kendisini kutlar, yapmış olduğu değerli hizmetler için şükranlarımızı sunarız.
tomris_odul (1) tomris_berat